mycie okien łódź

Mycie okien Łódź

Nasza firma to lider w branży sprzątającej. Możemy pochwalić się doświadczoną i odpowiednio wykwalifikowaną kadrą, a także najbardziej nowoczesnymi rozwiązaniami na rynku. W naszej ofercie znajduje się między innymi profesjonalne mycie okien Łódź. Nasza oferta w tym zakresie jest adresowana zarówno do osób prywatnych, jak i firm oraz przedsiębiorstw. Zajmujemy się myciem okien w wielkich halach, hotelach czy zakładach produkcyjnych, ale także na powierzchniach biurowych. Dysponujemy odpowiednim sprzętem i urządzeniami, dzięki czemu taka praca wykonywana jest w odpowiedni sposób. Zachęcamy do zapoznania się z naszym zapleczem maszynowym oraz kadrą pracowników. Nasza firma to gwarancja zadowolenia i pięknie lśniące okna, na których nie ma śladu smug. Wszystkie usługi wykonywane są w pieczołowity sposób, by spełnić wymagania wszystkich klientów. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty w zakresie mycia okien. Dla nas nie ma powierzchni, której nie da się wyczyścić na idealny błysk. Zapraszamy do naszej firmy.

 

USUWANIE STARYCH OZNAKOWAŃ wykonujemy najwyższej klasy środkami chemicznymi bez ingerowania w strukturę betonowej posadzki.

 

USUWANIE ŚLADÓW OPON łączymy z impregnacją powierzchni co pozwala na przywrócenie betonowej posadzce jej oryginalnego wyglądu.

CZYSZCZENIE CIŚNIENIOWE kostki brukowej oraz elewacji uzupełniamy konserwacją chemiczną chroniącą przed ponownym zabrudzeniem.